U bent van ons gewend dat u met uw groep naar een van onze stooomlabs kunt komen. Maar door de coronacrisis is het voor uw school wellicht niet mogelijk om naar ons toe te komen. Maar geen nood. Wij komen naar u toe tot de kerstvakantie 2020.
Wij zullen dan in overleg een les verzorgen in uw groep tussen 9.00u en 11.30u. Dit is mogelijk in groep 1 t/m 8. Duur van de workshop is in overleg. (max. 2 uur)
Hoe gaat dit in zijn werk:
- Bekijk het aanbod op stooom.nl Daar staat precies uitgelegd wat er per les van u wordt verwacht.
- Kies een datum waarop u wil dat wij in uw groep een gastles komen geven.
- Leg deze datum vast via culink. (geef bij opmerkingen evt. het emailadres door van de groepsleerkracht, als u als ICC-er voor uw school boekt)
- Stuur vervolgens een mail naar info@stooom.nl met deze gegevens en welke les wij mogen verzorgen. De lessen staan hieronder op een rij met de bijbehorende groepen.
- Wij nemen vervolgens contact met u op om de afspraak te bevestigen en evt. inhoudelijke afspraken te maken over materialen/tijdsduur/thema etc.
Lesmogelijkheden:
- BYOR en MakeDo (build your own robot) (groep 5 t/m 8): maak een wearable of evt. in overleg te koppelen aan thema/project.
- MakeDo (zonder BYOR-techniek) Maakonderwijs in thema of losse opdracht. (groep 3/4)
- Microbits (groep 6 t/m 8) evt. te koppelen aan thema/project in overleg.
- Stroomkring - Papieren stroomcircuit (eigen ontwerp/kaart) maken. (groep 5 t/m 8)
- 3D-tekenen/Tinkercad (groep 6 t/m 8) evt. op thema/project mogelijk in overleg.
- Programmeren Middenbouw/Bovenbouw (gr 4 t/m 8) Unplugged (zonder device) of hour of code (per tweetal een pc/laptop/chromebook nodig)
- Programmeren Onderbouw (groep 1 t/m 3), Hello Ruby (voorleesboek) incl. unplugged-programmeeractiviteit
- Onderzoekend en ontdekkend leren activiteit (groep 1-2, evt 3) evt. op thema/project mogelijk in overleg.
- Proefjes (gr. 1 t/m 4)
- Stop Motion (groep 3 t/m 8)
- Specifieke thema's/vragen of lesaanvragen in overleg met Steamteam.