Bezoek STOOOMlab Muzelinck voor groep 5 en 6 van het basisonderwijs.
STOOOM staat voor onderzoeken, ontdekken en ondernemen. Je gaat aan de slag met technologie en werkt aan creatieve opdrachten.
In schooljaar 2021-2022 zullen we nog werken met BYOR en MakeDo, waarmee we wearables maken met technologie zoals bv. bewegende robotarmen. En we zullen ook een stukje AR en VR verwerken in onze ontdekkingstocht op Stooomlab Muzelinck.
In schooljaar 2022-2023 zullen we ons aanbod in Muzelinck gaan wijzigen naar opdrachten rondom Foto en filmbewerking. Hierbij zullen we aan de slag gaan met StopMotion en Greenscreen.
We kunnen dit meestal ook koppelen aan de thema's die ook op school behandeld worden. Geef bij de inschrijving dan graag aan welk thema jullie op dat moment (van het bezoek) behandelen. \
Dan proberen wij ons aanbod ook aan te laten sluiten bij dat thema!